hipnoza, psychoterapia - Warszawa  
o mnie kontakt


Jeżeli nie masz czasu
na swój wolny czas

polecam

concierge
&
event services 
NAUKA SKUTECZNEJ, ZDROWEJ KOMUNIKACJI

przybliżając założenia NLP, wprowadzając w potęgę medytacji i afirmacji, umożliwiając odkrycie źródeł kreatywności.

HIPNOZA

hipnoterapia jest formą psychoterapii. Wyjątkowo ważna, wręcz niezbędna w hipnoterapii jest pozytywna relacja miedzy hipnologiem a osobą hipnotyzowaną. Akceptacja i zaufanie jest niezbędne dla dobrej współpracy. Dzisiaj hipnoza jest jednym z cennych i uniwersalnych narzędzi pomagania ludziom, które może być stosowane niezależnie od preferowanej orientacji psychoterapeutycznej.


INTERPRETACJA MARZEŃ SENNYCH

Istnieje wiele teorii tłumaczących funkcje marzeń sennych. Sugeruje się, że zadaniem snów jest spełnienie życzeń, ochrona przed obudzeniem się, fizjologiczne pobudzenie mózgu czy przetwarzanie informacji lub emocji z życia na jawie. Na obecnym etapie nie dysponujemy dowodami, pozwalającymi wyciągnąć jednoznaczne wnioski co do funkcji snów; niewykluczone, że funkcje te są wielorakie.


PSYCHOTERAPIA

Każdy z nas jest inny i znajduje się na innym etapie swojego życia. Jedni potrzebują odkryć swoją siłę i tkwiące w nich zdolności, drudzy nauczyć się okazywać uczucia i mówić o swoich potrzebach; inni chcą poradzić sobie ze stresem, a jeszcze inni przezwyciężyć cierpienie spowodowane chorobą lub problemami, które ich dotknęły

BIOENERGOTERAPIA

bio - oznacza życie, energia - jest siłą, którą dysponuje każdy człowiek, dzięki której może funkcjonować i wzrastać.Terapią - nazywamy zespół zabiegów, które wykonuje się mentalnie i przy pomocy dłoni.


TERAPIA DŹWIĘKIEM

metoda, która jest bardzo skuteczna w osiąganiu stanu głębokiej relaksacji i którą chcę Państwu zaproponować to masaż dźwiękiem według Petera Hessa.

W stanie odprężenia osiągniętego dzięki wibracji dźwięku wydobywanego z "mis tybetańskich", usunięte zostają nagromadzone zmartwienia, blokady i uczucie niepewności.


NAUKA AUTOHIPNOZY I RELAKSACJI

wszyscy doświadczamy stresu, dlatego powinniśmy umieć nad nim panować, by nie przejął kontroli nad naszym życiem.

Wiele osób potwierdza, że metody, które umożliwiają naukę koncentracji, prawidłowego oddechu oraz zespolenia ciała z umysłem obniżają skutki stresu.


This website and its contents are copyright to twojeemocje.pl C 2007   |   Kontakt   |   Strona główna   |   Design by artvic.pl