Dzień dobry i wszystkie kolejne dni też niech będą dobre.

No to jestem w tym świecie, świecie wirtualnym, który dla wielu jest oczywisty, a dla mnie to jak przygoda kiedy wyrusza się w nieznany świat i wszystkiego można się spodziewać. Jest ekscytacja i lekki niepokój, ale też już wyraziłam wewnętrznie zgodę, że chcę spróbować spotkać się z Wami i podzielić odczuciami, przemyśleniami sprowokowanymi różnymi doświadczeniami, podejmowanymi decyzjami i lekturą, po którą sięgałam i sięgam w różnych momentach mojego życia.

Oczywiście czas w którym teraz żyjemy był zapalnikiem do realizacji tego do czego już jakiś czas temu namawiały mnie moje córki, a pomoc Aleksandry w stworzeniu przestrzeni wirtualnej, właściwie nie pomoc tylko dzieło bo ona tę przestrzeń stworzyła dały mi okazję by mówić , rozmawiać, wspierać, tłumaczyć, odpowiadać na pytania, a przede wszystkim pokazać jak dystansować się do tej wizji świata, którą tworzymy naszymi myślami i nasycamy emocjami.

Chcę dzielić się myślami, odczuciami i wiedzą w różnych aspektach mojego życia, bo już miałam okazję dłuższą chwilę go doświadczać i z tej perspektywy wiem jak zmienia się ocena zdarzeń  i towarzyszących im uczuć.

Dlatego dzisiaj chciałabym Was namówić byście słuchając oficjalnych zaleceń mieli świadomość swoich możliwości dzięki, którym można budować swoją odporność, obniżać poziom stresu, dystansować się przez głęboki relaks, osłaniać energetycznie i medytować podnosząc swoją częstotliwość i częstotliwość tej przestrzeni w której żyjecie.

Ja szukając  na mojej drodze, kiedy stałam się bardziej świadoma :), celu, sensu niektórych zdarzeń, kierunku w którym powinnam podążać sięgałam do różnych źródeł. Została ze mną ciekawość i szacunek do losu każdego człowieka i jego twórczości dlatego czerpię wiedzę poznając  pracę uznanych psychologów (chociaż nie ze wszystkimi się zgadzam) jak i od przedstawicieli kierunków niekonwencjonalnych. Podejście tych ostatnich otworzyło mnie na duchowy aspekt życia człowieka.

Jeżeli chcielibyście o coś zapytać, poruszyć interesujący Was temat z obszaru w którym się poruszam to zapraszam do rozmowy.:)

Jeszcze parę słów o mojej praktyce w dzisiejszej sytuacji, prowadzę spotkania za pośrednictwem Facebook’a, Sky’pa i Face Time’a, a także kiedy nie jest możliwa swobodna rozmowa online jestem otwarta na spotkania osobiste  przy zachowaniu zalecanych form bezpieczeństwa.

A tak od zaraz chcę Wam przekazać za pomocą skryptu runicznego ( to jedna z moich pasji, o której więcej później ) energię, dystansu, poczucia swojej siły i miłości.

Dbajcie o siebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *